Pomoc dla Kandydatów

Ta część portalu pracy www.waszapraca.pl zawiera krótkie informacje dla osób poszukujących pracy na temat tego jak poruszać się po naszej stronie internetowej. 

 

1. Rejestracja - przeszukiwanie ofert pracy oraz aplikacja na wybrane oferty pracy nie wymaga rejestracji. Jedynie w przypadku zamieszczania CV na naszej niezbędne jest założenie konta na naszym portalu.( w chwili obecnej usługa jest niedostępna ). 

2. Wyszukiwanie ofert - wyszukiwarka naszego portalu działa w bardzo prosty, ale zarazem skuteczny sposób. W górnej części strony w pierwszej tabeli wystarczy wpisać nazwę stanowiska, firmy lub słowo kluczowe, następnie w drugiej lokalizację, a system automatycznie przefiltruje oferty. Nie ma potrzeby klikania gdziekolwiek lub naciskania klawisza ''Enter''. Strona wyświetli najnowsze oferty i przycisk '' Zobacz więcej ofert ''. Po kliknięciu ( najlepiej 2-krotnie ) wyświetlone zostaną następne oferty.   

3. Otrzymywanie ofert na Email - jeśli jesteście państwo zainteresowani w otrzymywaniu najnowszych ofert zamieszczonych na naszej stronie, możecie dokonać subskrypcji. Wystarczy wybrać kategorie ( dowolną ilość ) , lokalizację, wpisać email i potwierdzić chęć otrzymywania ofert. 

4. Aplikowanie na oferty - jak już wspomnieliśmy wyżej, aplikowanie na oferty pracy nie wymaga zakładania konta na naszym portalu. Wystarczy podać wymagane w formularzu dane oraz załączyć plik z CV. Przy każdej ofercie znajduje się dodatkowo opcja wysłania przypomnienia o niej. Przypomnienie zostanie wysłane na podany email i pozwoli wysłać aplikację do pracodawcy w późniejszym terminie, bez konieczności ponownego szukania oferty na portalu www.waszpraca.pl . 

 

W niedługim czasie uruchomimy następujące funkcje naszej strony:

1. Zamieszczanie CV na portalu.

2. Pokazywanie ofert pracy na mapie. 

3. oraz kilka innych 

 

Życzymy powodzenia w poszukiwaniu pracy.

Z poważaniem

www.waszapraca.pl

logo waszapraca.pl