Pomoc dla ogłoszeniodawców

W tej części naszego portalu znajdziecie Państwo informacje pomagające poruszać się po stronie www.waszapraca.pl. Spróbujemy krok po kroku krótko przedstawić cały proces publikacji oferty pracy na naszym portalu pracy.

 

Krok pierwszy - REJESTRACJA: 

Warunkiem koniecznym publikacji ofert pracy na portalu pracy www.waszapraca.pl jest dokonanie rejestracji na naszej stronie internetowej. Można tego dokonać w dwojaki sposób:

1. Poprzez naciśnięcie ikony osoby obok przycisku '' Dodaj Ofertę '' - należy podać następujące dane:

nazwę użytkownika, która nie może zawierać SPACJI i ZNAKÓW SPECJALNYCH - nie wpływa to na wyświetlanie oferty pracy, gdyż nazwę Pracodawcy wpisuje się bezpośrednio przy wystawianiu ogłoszenia. Nazwę Pracodawcy wpisuje się również przy uzupełnianiu swojego profilu.

adres email 

hasło 2-krotnie

zaakceptować regulamin - można się z nim zapoznać przechodząc do strony Regulamin

2. W momencie wystawiania oferty pracy po naciśnięciu przycisku '' Dodaj Ofertę '' i wybraniu typu ogłoszenia pojawi się opcja logowania lub rejestracji. Wymagane dane są identyczne jak w przypadku pierwszej opcji.

 

Krok drugi - PROFIL PRACODAWCY: 

Po dokonaniu rejestracji użytkownik zostanie przekierowany do swojego konta, gdzie można uzupełnić dane firmy. Macie tu Państwo możliwość dodania następujących danych:

1. Nazwa Pracodawcy 

2. Email

3. Logo firmy

4. Adres strony internetowej

5. Informacje o firmie: profil działalności, historia itp. 

 

Krok trzeci - WYSTAWIANIE OFERTY PRACY: 

Po dokonaniu rejestracji na naszym portalu i uzupełnieniu informacji o firmie pozostaje już tylko wystawienie ofert pracy. W formularzu ogłoszenia pracy znajdują sie pozycje umożliwiające sprawniejsze konstruowanie swojej oferty. Wypełnienie podstawowych danych o ofercie pracy jest obligatoryjne, a niektóre zależą od uznania użytkownika. Pominięcie informacji nieobowiązkowych spowoduje, że nie będą one wyświetlane w treści ogłoszenia. Poniżej krótko omówimy wszystkie pozycje formularza oferty pracy: 

1.  Stanowisko - nazwa najlepiej opisująca daną ofertę pracy.  *Ta rubryka nie może być pusta*

2.  Opis oferty pracy -  jak najdokładniejszy opis, zawierający wszystkie wymagania dla kandydatów ubiegających sie o to stanowisko. *Ta rubryka nie może być pusta*

3.  Lokalizacja - zachęcamy do wpisania dokładnego adresu miejsca pracy, a przynajmniej miejscowości. Lokalizacja ma duże znaczenie dla prawidłowego wyszukiwania ofert przez kandydatów. Oferty pracy z dokładnym adresem będą zaznaczone na mapie i bedą wyświetlały daną ofertę w przypadku kliknięcia. 

4.  Jak aplikować - można wybrać dwie opcje aplikowania na ofertę pracy. Wpisanie adresu email, na które maja być wysyłane CV spowoduje, że nasz system automatycznie prześle dane z informacjami o kandydacie, list motywacyjny i CV na wskazany adres email. Można również zaznaczyć drugą opcję i szczegółowo opisać proces ubiegania się o pracę.

5.  Typ zatrudnienia - np. umowa o pracę, zlecenia. Prosimy zaznaczyć odpowiednią formę, co pomoże Kandydatom w filtrowaniu ofert. 

6.  Kategoria pracy - Prosimy wybrać tę najbardziej odpowiadającą stanowisku, na które poszukujecie Państwo pracownika. Również bardzo istotne w procesie wyszukiwania ofert.

7.  Numer referencyjny - wewnętrzny numer referencyjny pracodawcy. Można pominąć i wtedy nie będzie wyświetlany.

8.  Wynagrodzenie - można wpisać kwotę lub np. '' do negocjacji ''. Puste pole nie będzie wyświetlane w ofercie.

9.  Dodatkowe świadczenia - np. telefon komórkowy, laptop itp. Puste pole nie będzie wyświetlane. 

10. Wymiar etatu - pełny, 1/2 lub dowolny text. Pozostawienie pustego pola spowoduje, że nie będzie wyświetlane. 

11. Ilość godzin w tygodniu - można wpisać lub pozostawić puste i wtedy nie pozycja nie będzie się wyświetlać. 

12. Praca w dni wolne - proszę zaznaczyć lub pominąć, wtedy nie będzie wyświetlane w ofercie.

13. Praca zmianowa - prosimy wybrać odpowiednie.

14. Zapewnienie zakwaterowania - można zaznaczyć właściwe lub pominąć i pole nie zostanie wyświetlone w ofercie.

15. Zapewnienie wyżywienia - dokładnie jak w punkcie wyżej. 

16. Data rozpoczęcia pracy - od kiedy pracownik rozpocznie pracę dla Państwa. Pominięte nie wyświetla się.

17. Osoba do kontaktu - imię i nazwisko wytypowane w firmie do kontaktu z potencjalnymi kandydatami. Puste pole nie będzie się wyświetlało. 

18. Kontaktowy numer telefonu - numer telefonu do osoby uprawnionej do kontaktu z kandydatami. Po numerze telefonu można dopisać godziny, w jakich dopuszczalny jest kontakt. Pole pozostawione niewypełnione spowoduje, że nie będzie wyświetlane. 

19. Przetwarzanie danych osobowych - prosimy wpisać tekst klauzuli, wymagającej zamieszczenia prze Kandydata w przypadku przesyłania aplikacji na dane stanowisko. Klauzula może być również zawarta w treści ogłoszenia, a to pole pozostawione puste nie będzie wyświetlane.

20. Nazwa Pracodawcy - ważne! w to pole system domyślnie wpisuje nazwę zarejestrowanego użytkownika. Spowodowane to jest faktem, że w firmie lub agencji zatrudnienia kilka osób może zajmować się rekrutacją. Należy zatem w tym miejscu wpisać pełną nazwę pracodawcy.  Nazwa firmy ma również znaczenie w dodawaniu do katalogu firm naszego portalu. 

21. Strona internetowa - proszę podać poprawny adres url strony pracodawcy.  *Ta tabela musi być wypełniona*. 

22. Logo firmy - w tym miejscu można dołączyć logo firmy. Jeśli nie wstawimy tam swojego, przy ofercie i profilu pracodawcy będzie wyświetlane domyślne '' Brak Logo ''. Zmiana logo w przypadku jednego ogłoszenia spowoduje automatyczną zmianę we wszystkich ofertach danego pracodawcy. 

 

 

Z poważaniem 

www.waszapraca.pl 

logo waszapraca.pl