Dekarz/Blacharz - austriackie warunki zatrudnienia

Dekarz/Blacharz – austriackie warunki zatrudnienia (34 oglądane)

Austria
3 listopada 2016

EURO LABORA nr certyfikatu 7061 dla swojego austriackiego klienta poszukuje osób na stanowisko:

Dekarz/Blacharz

Miejsce pracy: Austria

Zakres obowiązków:
– prace izolacyjne – przygotowanie blachy do robót dekarskich i obróbek blacharskich
– wykonywanie pokryć dachowych materiałami metalowymi oraz niemetalowymi, takimi jak blacha, blacho-dachówka, dachówka, papa, powłoki bitumiczne
– montowanie rynien i rur spustowych – wykonywanie obróbek blacharskich

Wymagania:
– doświadczenie na w/w stanowisku
– komunikatywna znajomość języka niemieckiego
– własny samochód (możliwość zabrania na kontrakt)
– mile widziane świadectwo potwierdzające kwalifikacje zawodowe

Mile widziane:
– grupy 2-osobowe (minimum 1 osoba ze znajomością języka niemieckiego)

Oferujemy:
– pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
– austriackie warunki zatrudnienia
– pełny pakiet socjalny
– atrakcyjne wynagrodzenie

Numer referencyjny: 324172056

Praca zmianowa: Nie

Kontaktowy numer telefonu: 324172056