Doradca Energetyczny

Doradca Energetyczny (33 oglądane)

Łódź
28 października 2016

Oświecony”

Jesteśmy organizacją, która ma na celu szeroko rozumianą edukację i doradztwo oraz zwiększenie zysków dla podmiotów gospodarczych w zakresie energii elektrycznej i paliwa gazowego. Ważnym aspektem naszej działalności jest podnoszenie świadomości społeczeństwa o konieczności racjonalnego użytkowania źródeł energii.

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko: Doradca Energetyczny

Zadania:

– Pozyskiwanie nowych klientów w zakresie sprzedaży energii elektrycznej (segment B2B),

– Budowanie swojego portfela klientów,

– Systematyczne raportowanie wyników sprzedaży,

– Dbanie o wizerunek Spółki i reprezentowanie jej na rynku.

Wymagania:

– Doświadczenie w aktywnej sprzedaży i pozyskiwaniu klientów (najlepiej biznesowych),

– Gotowość do pracy w oparciu o działalność gospodarczą lub umowę o dzieło,

– Zdolności negocjacyjne i interpersonalne,

– Zaangażowanie w wykonywane zadania i nastawienie na realizację celów.

Oferujemy:

– Możliwość nawiązania długoterminowej współpracy,

– Po okresie próbnym możliwość rozpoczęcia budowania własnego zespołu sprzedażowego,

– System wynagrodzeń składający się z wysokich prowizji,

– Jasne zasady współpracy oraz terminową realizację płatności,

– Pakiet szkoleń,

– Wsparcie merytoryczne przez cały okres współpracy.

Prosimy o dołączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2014 r. poz. 1182).

Praca w dni wolne: Nie

Praca zmianowa: Nie

Kontaktowy numer telefonu: 662062114