doradca finansowy/opiekun klienta

doradca finansowy/opiekun klienta (55 oglądane)

Nowy Dwór Mazowiecki
7 października 2016

Firma finansowa z 12 letnim doświadczeniem, będąca liderem na rynku w Polsce, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje doradców finansowych/opiekunów klienta do nowego biura w Nowym Dworze Mazowieckim.

Zadania doradcy finansowego/opiekuna klienta:

– Aktywne pozyskiwanie i współpraca z Klientem,
– Rozpoznanie potrzeb Klienta oraz dopasowanie optymalnej oferty,
– Zapewnienie najwyższej jakości obsługi i doradztwa dla Klientów,
– Realizacja indywidualnych planów sprzedażowych,
– Obsługa posprzedażowa Klienta,
– Budowanie i utrzymywanie relacji z Klientem.

Oferujemy:

– Stałe wsparcie Team Managera przy zarządzaniu projektami sprzedażowymi,
– Atrakcyjny system wynagradzania, wysokie prowizje( aż 5% od kwoty brutto),
– Możliwość zdobycia doświadczenia i kompetencji zawodowych w dynamicznie rozwijającej się branży finansowej,
– Dostęp do niezbędnych narzędzi pracy (komputer, drukarka, skaner, telefon),
– Profesjonalny system treningowy i program wdrożeniowy, w ramach którego poznasz produkty,
– Elastyczne godziny pracy,
– Nagrody w licznych konkursach motywacyjnych.

Oczekujemy:

– Komunikatywności,
– Zaangażowania w realizacji wyznaczonych celów
– Samodzielności i inicjatywy w działaniu,
– Pozytywnego nastawienia,
– Praktycznej umiejętności obsługi komputera,
– Mile widziane doświadczenie w sprzedaży produktów finansowych oraz aktywnym pozyskiwaniu klientów indywidualnych.

Prosimy o wysyłanie CV na podany adres e-mail.

Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Do zobaczenia na rozmowie kwalifikacyjnej!

Nie zapomnij o dopisku:

,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.) ”

Praca zmianowa: Nie

Kontaktowy numer telefonu: 663452356