Doradca klienta ErkaKredyt

Doradca klienta ErkaKredyt (30 oglądane)

Warszawa
9 listopada 2016

W chwili obecnej poszukujemy osób zainteresowanych podjęciem współpracy z nami na terenie Warszawy.

Oczekujemy:

  • Łatwości w nawiązywaniu i utrzymywaniu relacji międzyludzkich
  • Dobrej organizacji pracy
  • Pracowitości i konsekwencji w działaniu
  • Odpowiedzialności i zaangażowania
  • Pozytywnego nastawienia do życia

Obowiązki:

  • Aktywne pozyskiwanie klientów
  • Obsługa klientów na przydzielonym terenie
  • Prowadzenie działań marketingowych wspierających sprzedaż

Oferujemy:

  • Grupę Klientów na start
  • Konkurencyjny system wynagradzania
  • Płatność pełnych składek ZUS
  • Szkolenia oraz wsparcie kierownika
  • Narzędzia pracy, np. telefon służbowy bez limitu połączeń, wsparcie marketingowe w terenie itp.
  • Miłą atmosferę i uczciwe traktowanie
  • Możliwość rozwoju i awansu zawodowego w strukturach firmy

Jeżeli jesteś zainteresowany pracą u nas lub chcesz się dowiedzieć więcej – wyślij swoje cv i list motywacyjny na adres praca@erkakredyt.pl lub zadzwoń 668 441 668

Praca zmianowa: Nie

Osoba do kontaktu: Agnieszka

Kontaktowy numer telefonu: 664525666