Elektryk - austriackie warunki zatrudnienia

Elektryk – austriackie warunki zatrudnienia (42 oglądane)

Austria
21 października 2016

EURO LABORA nr certyfikatu 7061 dla swojego austriackiego klienta poszukuje osób na stanowisko:

Elektryk

Miejsce pracy: Austria

Zakres obowiązków:
– demontaż starych oraz montaż nowych instalacji elektrycznych
– układanie tras kablowych
– montaż gniazdek, przełączników
– montaż oświetlenia

Wymagania:
– doświadczenie na w/w stanowisku
– dobra znajomość języka niemieckiego
– wykształcenie kierunkowe zawodowe lub techniczne
– własny samochód (możliwość zabrania na kontrakt)
– umiejętność czytania planów

Oferujemy:
– austriackie warunki zatrudnienia
– atrakcyjne wynagrodzenie + diety
– zakwaterowanie
– pełen pakiet socjalny

Zainteresowanych prosimy wysłać swoje CV ze zdjęciem (mile widziane CV w języku niemieckim, mogą być również referencje, certyfikaty, itp) na adres mailowy: praca@euro-labora.com w temacie maila proszę wpisać numer referencyjny: EL/AT/2016