Kierowca Kat. C - Wielka Brytania

Kierowca Kat. C – Wielka Brytania (47 oglądane)

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta z Wielkiej Brytanii poszukujemy osób na stanowisko HGV Driver (Class 2).

Zapewniamy:
– Minimum 50 godzin pracy tygodniowo, możliwe nadgodziny
– Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
– Dodatkowe szkolenie umożliwiające jazdę wywrotkami
– Zapewniamy 26 dni płatnego urlopu
– Zatrudnienie bezpośrednio u Klienta
– Pomoc w relokacji

Spotkanie z Klientem połączone z rozmowami kwalifikacyjnymi odbędzie się w Warszawie 26 listopada 2016 roku.

Wymagania

– Ważne prawo jazdy kat.C
– Minimum dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku
– Karta kierowcy + kod 95
– Minimum komunikatywna znajomość języka angielskiego

Dodatkowe Świadczenia: Przelot do Wielkiej Brytanii

Wymiar etatu: Pełen etat

Ilość godzin w tygodniu: minimum 50 godzin w tygodniu

Praca zmianowa: Nie

Zapewnienie zakwaterowania: Tak

Zapewnienie wyżywienia: Nie