Kierowca pojazdu ciężarowego

Kierowca pojazdu ciężarowego (13 oglądane)

Gdziekolwiek
2 grudnia 2016

Agencja Pośrednictwa Pracy SEMPRE Sp. z o. o.  poszukuje obecnie dla jednego ze swoich klientów

w Niemczech osób na stanowisko:

Zakres obowiązków:

– lokalny przewóz towarów

Oferujemy:

– pracę w systemie od poniedziałku do piątku
– zatrudnienie u niemieckiego pracodawcy  uwzględniające: ubezpieczenie społeczne, płacę ustaloną na warunkach niemieckich, stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

–  wynagrodzenie: 11,23 euro brutto/h

– dieta podczas dłuższych wyjazdów

– zakwaterowanie zapewnione i płatne do 250 euro/mc

– ilość godzin miesięcznie: 160 – 200

– okolice miejsce pracy: Dolna Saksonia

 – możliwość rozwoju zawodowego

Wymagania:

– znajomość  języka niemieckiego nie jest wymagana

– prawo jazdy kat. B i własny samochód (mile widziane)

– doświadczenie na ww. stanowisku

– doświadczenie w obsłudze Wechselbrücke  (duży atut)

– prawo jazdy kategorii C, E z kodem 95, digitalna karta kierowcy

– zaświadczenie ADR  (opcjonalnie)

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie swojego CV w języku polskim lub niemieckim wraz ze świadectwami na adres umieszczony poniżej, podając w temacie stanowisko pracy.

E-Mail: rekrutacja@personalauspolen.eu

www.personalauspolen.eu

tel. 717242135/ 790707557

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.