Kierownik operacyjny ErkaKredyt

Kierownik operacyjny ErkaKredyt (28 oglądane)

Warszawa
9 listopada 2016

W chwili obecnej poszukujemy osób zainteresowanych podjęciem współpracy z nami na terenie Warszawy.

Oczekujemy:

  • Doświadczenia zawodowego w branży finansowej lub windykacyjnej
  • Dobrej organizacji pracy
  • Odpowiedzialności i konsekwencji w działaniu
  • Doświadczenie na stanowisku kierowniczym będzie mile widziane, ale nie jest wymagane

Obowiązki:

  • Rekrutacja, szkolenie i rozwijanie kompetencji zawodowych podległych pracowników
  • Nadzór i koordynacja pracy podległych pracowników
  • Aktywny udział w tworzeniu i realizacji budżetu i planów operacyjnych podległej jednostki organizacyjnej

Oferujemy:

  • Konkurencyjny system wynagradzania, w tym m.in. premie, nagrody i udział w zyskach podległej struktury
  • Narzędzia pracy, tj. samochód służbowy, telefon służbowy bez limitu połączeń itp.
  • Możliwość realnego wpływania na kierunki i sposób rozwoju firmy
  • Możliwość rozwoju i awansu zawodowego w strukturach firmy
  • Dobrą atmosferę pracy i uczciwe traktowanie

Jeżeli jesteś zainteresowany pracą u nas lub chcesz się dowiedzieć więcej – wyślij swoje cv i list motywacyjny na adres praca@erkakredyt.pl lub zadzwoń 664 525 666

Praca zmianowa: Nie

Osoba do kontaktu: Agnieszka

Kontaktowy numer telefonu: 664525666