Komisjoner - niemieckie warunki zatrudnienia

Komisjoner – niemieckie warunki zatrudnienia (31 oglądane)

Austria
24 października 2016

EURO LABORA nr certyfikatu 7061 dla swojego niemieckiego klienta poszukuje osób na stanowisko:

Komisjoner

Miejsce pracy: Niemcy – Leinefelde

Zakres obowiązków:
– komisjonowanie/kompletowanie towarów zgodnie z zapotrzebowaniem, za pomocą wózka widłowego
– kompletowanie towaru na palety zgodnie z zamówieniem (branża meblarska)
– obsługa wózka widłowego
– praca przy użyciu skanerów

Wymagania:
– doświadczenie na w/w stanowisku
– uprawnienia na wózki widłowe
– komunikatywna znajomość języka niemieckiego
– własny samochód (możliwość zabrania na kontrakt)
– gotowość do pracy w systemie zmianowym i w godzinach nadliczbowych
– zaangażowanie w powierzone obowiązki oraz motywacja do pracy

Oferujemy:
– niemieckie warunki zatrudnienia
– stabilne zatrudnienie
– zakwaterowanie
– pełen pakiet socjalny
– atrakcyjne wynagrodzenie

Praca zmianowa: Nie

Osoba do kontaktu: Euro Labora

Kontaktowy numer telefonu: 324172056