MAGAZYNIER / KIEROWCA SAMOCHODU DOSTAWCZEGO

MAGAZYNIER / KIEROWCA SAMOCHODU DOSTAWCZEGO (65 oglądane)

ASIA FOODS Sp. z o.o., działająca od ponad 20 lat, dystrybutor art. spożywczych orientalnych i wyposażenia do gastronomii. Firma zatrudnia ponad 30 osób i w związku z planowanym dalszym rozwojem, poszukuje osób do pracy na stanowisku: MAGAZYNIER – KIEROWCA
Zadania:

  • Realizacja dostaw do klientów na terenie Warszawy (hotele, restauracje, punkty gastronomiczne)
  • Kompletacja zamówień
  • Prace magazynowe
  • Przyjmowanie dostaw
  • Przemieszczanie towarów wózkiem widłowym (w przypadku posiadania uprawnień – niski skład)

Nasze wymagania:

  • Prawo jazdy kat. B
  • Książeczka Sanepid
  • Doświadczenie w pracy na magazynie z obsługą dokumentacji wydania i przyjęć
  • Mile widziane uprawnienia na wózki widłowe

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + system premiowy
  • Pracę od zaraz
  • Świadczenia z Zakładowego Fundusza Socjalnego, w tym: dofinasowanie obiadów, dofinansowanie do letniego wypoczynku, pomoc w trudnych sytuacjach losowych.
  • Bezpłatny pakiet opieki medycznej

Wynagrodzenie: 2500-4000 zł/brutto