Malarz-tapeciarz - niemieckie warunki zatrudnienia

Malarz-tapeciarz – niemieckie warunki zatrudnienia (39 oglądane)

Niemcy
4 listopada 2016

Firma Euro Labora (o nr certyfikatu:7061) dla swojego niemieckiego partnera, poszukuje pracowników na stanowisko:

Malarz-tapeciarz

Miejsce pracy: Niemcy – Ingolstadt

Zakres obowiązków:
– malowanie elewacji
– malowanie i tapetowanie mieszkań

Wymagamy:
– komunikatywnej/dobrej znajomości języka niemieckiego
– doświadczenia na w/w stanowiskach
– posiadania podstawowych narzędzi wykorzystywanych w pracy
– własnego samochodu (możliwość zabrania na kontrakt)
– mile widziane świadectwo ukończenia szkoły o profilu malarz-tapeciarz lub dyplom czeladnika/mistrza w tym zawodzie

Oferujemy:
– zatrudnienie na niemieckich warunkach
– pełny pakiet socjalny
– zakwaterowanie

Zainteresowanych prosimy wysłać swoje CV – Życiorys z przebiegiem doświadczenia na adres mailowy niemcy@euro-labora.com. W temacie e-maila proszę wpisać numer referencyjny MAL/DE/2016