Monter instalacji elektrycznych

Monter instalacji elektrycznych (34 oglądane)

Niemcy
12 października 2016

Posiadamy Certyfikat wydany przez Marszałka Woj. Dolnośląskiego potwierdzający wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia  pod nr 1926

Agencja Pracy Koncepcja organizuje zatrudnienie w kraju i za granicą już od ponad 10 lat. Oferujemy legalne zatrudnienie u sprawdzonych pracodawców. Z nami podejmiesz dobrą pracę.

OBECNIE POSZUKUJEMY KANDYDATÓW DO PRACY NA NASTĘPUJĄCYM STANOWISKU:

Elektryk budowlany

Miejsce pracy: Niemcy, różne Kraje Związkowe, różne miasta

Wysokość wynagrodzenia oraz wypłacanych diet jest uwarunkowana charakterystyką aktualnych ofert naszych zaufanych klientów.

Prosimy o kontakt w celu przedstawienia szczegółów!

Oferujemy:
  • Umowę o pracę na czas nieokreślony z 6- miesięcznym okresem próbnym
  • Zakwaterowanie zawsze organizowane przez pracodawców. W zależności od oferty zakwaterowanie może być odpłatne lub opłacone przez pracodawcę
  • Zatrudnienie na pełny etat
  • Opłacane składki ubezpieczeniowe i emerytalne
  • Płatny urlop
  • Wszystkie świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec
  • Wsparcie na każdym etapie rekrutacji, pomoc konsultanta w sprawach organizacyjnych

 Obowiązki:
  • Podłączanie instalacji elektrycznych w budynkach
  • Przegląd, konserwacja i naprawa instalacji
  • Układanie kabli i przewodów
  • Znajomość rysunku technicznego, schematów i symboli

Wymagania:

  • Wykształcenie zawodowe kierunkowe: preferowane techniczne-elektryczne
  • Udokumentowane doświadczenie na podobnym stanowisku min. 3 lata
  • Znajomość języka niemieckiego umożliwiająca swobodną konwersację (warunek konieczny), znajomość języka będzie weryfikowana podczas rozmowy telefonicznej
  • Prawo jazdy oraz własny samochód – mile widziane

Sposób aplikowania:

CV w języku polskim oraz niemieckim, kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie, umiejętności i doświadczenie zawodowe prosimy przesyłać na adres email. Dziękujemy za przesłane dokumenty, po wstępnej selekcji, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Praca zmianowa: Nie

Osoba do kontaktu: Tomasz

Kontaktowy numer telefonu: 71 343 80 73

Przetwarzanie danych osobowych: W CV prosimy o podanie klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych -w języku niemieckim: „Hiermit willige ich in die Verarbeitung meiner Personalangaben, die in diesem CV enthalten sind, für etwaige Stellenbesetzungsverfahren, gemäß dem Personaldatenschutzgesetz vom 29. August 1997 über den Personaldatenschutz (einheitlicher Text: Gesetzblatt vom 2002, Nr. 101 Pos. 926 mit späteren Änderungen), ein.“ -w języku polskim: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”