Monter izolacji termicznej - austriackie warunki zatrudnienia

Monter izolacji termicznej – austriackie warunki zatrudnienia (31 oglądane)

Austria
19 października 2016

EURO LABORA nr certyfikatu 7061 dla swojego austriackiego klienta poszukuje specjalistów na stanowisko:

Monter izolacji termicznej

Miejsce pracy: Austria

Zakres obowiązków:
– montaż izolacji ciepłochronnej na rurach, zbiornikach i kotłach

Wymagania:
– doświadczenie na w/w stanowisku
– dobra znajomość języka niemieckiego
– znajomość systemu: Armaflex
– wykształcenie kierunkowe zawodowe lub techniczne
– własny samochód (dojazd w zakresie pracownika)

Mile widziane:
– grupy 2-4 osobowe (z 1 osobą prowadzącą znającą j. niemiecki)

Oferujemy:
– austriackie warunki zatrudnienia
– atrakcyjne wynagrodzenie + diety
– świąteczne i urlopowe
– zakwaterowanie
– pełen pakiet socjalny

Zainteresowanych prosimy wysłać swoje CV ze zdjęciem (mile widziane CV w języku niemieckim, mogą być również referencje, certyfikaty, itp) na adres mailowy: praca@euro-labora.com w temacie maila proszę wpisać numer referencyjny: IZOLER/AT/2016

Praca zmianowa: Nie

Osoba do kontaktu: Euro Labora

Kontaktowy numer telefonu: 324172056