Monter kabin i urządzeń lakierniczych

Monter kabin i urządzeń lakierniczych (19 oglądane)

Rzeszów
12 października 2016

SYNERTE Sp. z o.o. z siedzibą w Rzeszowie, świadcząca usługi w zakresie instalacji przemysłowej i automatyki poszukuje Pracowników do pracy na stanowisko:

Główne zadania i obowiązki:
• udział w procesie montażu kabin i urządzeń lakierniczych na miejscu u klienta
• prowadzenie uzgodnień z klientem dotyczących zakresu prac
• obsługa sprzętu i urządzeń wykorzystywanych w procesie montażu zgodnie z posiadanymi uprawnieniami (podesty robocze, wózki widłowe)

Oczekiwania:
• doświadczenie związane z montażem kabin i urządzeń lakierniczych lub innych instalacji przemysłowych
• samodzielność w działaniu i inicjatywa
• znajomość języka niemieckiego lub angielskiego mile widziana
• gotowość do wyjazdów na miejsce montażu w kraju i zagranicą

Oferujemy:
• zatrudnienie na umowę o pracę na bardzo dobrych warunkach
• możliwość rozwoju zawodowego
• możliwość uczestnictwa w projektach inwestycyjnych
• bezpłatne zakwaterowanie i transport

Jeżeli jesteś zainteresowany(na) naszą ofertą prześlij swoje dokumenty w postaci CV na adres e-mail biuro@synerte.eu lub skontaktuj się z nami telefonicznie + 48 533 600 464.

Prosimy o dopisanie klauzuli:
Wyrażam zgodzę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)

Praca zmianowa: Nie

Zapewnienie zakwaterowania: Tak

Data rozpoczęcia pracy: 2016

Osoba do kontaktu: Katarzyna

Kontaktowy numer telefonu: 600533464

Przetwarzanie danych osobowych: Wyrażam zgodzę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)