Operator giętarki CNC - Niemcy

Operator giętarki CNC – Niemcy (21 oglądane)

Agencja Pośrednictwa Pracy SEMPRE Sp. z o. o.  poszukuje obecnie dla jednego ze swoich klientów

w Niemczech 5 osób na stanowisko:

Operator giętarki CNC

Zakres obowiązków:

 – obsługa giętarek CNC (oprogramowanie TRUMPF,  giętarka np. TruPunch)

– opcjonalnie umiejętność wprowadzania korekt i programowania

– pomocnicze prace ślusarskie

– przestrzeganie norm jakościowych oraz BHP

Oferujemy:

– długoterminowe zatrudnienie u niemieckiego pracodawcy  uwzględniające: ubezpieczenie społeczne, płacę ustaloną na warunkach niemieckich, stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

– pracę na pełny etat + możliwe nadgodziny (wypłacane z najbliższą wypłatą w wysokości + 25% od podstawowej stawki)

– miejsce pracy: Rottenburg

– wynagrodzenie w wysokości minimum  10 euro brutto/h + 40 euro netto diety za każdy przepracowany dzień

– pomoc w znalezieniu zakwaterowania (koszt pokoju jednoosobowego: 350 – 450 euro/mc w standardzie z Wi-fi)

– możliwość rozwoju zawodowego

Wymagania:

– znajomość języka niemieckiego minimum w stopniu komunikatywnym

– wykształcenie na dane stanowisko lub/oraz duże doświadczenie w oprogramowaniu TRUMPF

– mile widziane posiadanie własnego samochodu

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie swojego CV w języku polskim lub niemieckim wraz ze świadectwami na adres umieszczony poniżej, podając w temacie stanowisko pracy.

E-Mail: rekrutacja@personalauspolen.eu

www.personalauspolen.eu

tel. 717242135/ 790707557

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami