Operator Maszyn i Urządzeń

Operator Maszyn i Urządzeń (15 oglądane)

Wrocław
16 listopada 2016

Plus Kadra Sp. z o.o. – jest dynamiczną rozwijającą się ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, Pośrednictwa Pracy i Doradztwa Personalnego działająca na rynku od 2005 roku, wpisaną do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 1676.

Obecnie dla naszego Klienta – lidera z branży produkcji spożywczej, poszukujemy kandydatów na stanowisko :

Firma zlokalizowana jest we Wrocławiu, zapewniamy dojazd z Kleciny oraz z Bielan Wrocławskich.

Twoje obowiązki:
– obsługa maszyn produkcyjnych;
– ustawianie, przezbrajanie maszyn,
– prowadzenie dokumentacji dotyczącej pracy maszyn

Wymagania stawiane na tym stanowisku:
– min. 2 lata doświadczenia na stanowisku operatora maszyn;
– gotowość do pracy na trzy zmiany;
– książeczka Sanepid;
– dyspozycyjność, odpowiedzialność.

W zamian oferujemy:
– umowa o pracę tymczasową lub zlecenie (do wyboru);
– wynagrodzenie od 13 netto / h;
– premie do 25% wynagrodzenia zasadniczego;
– możliwość rozwoju zawodowego i awansu na stanowisko Lider;
– możliwość bezpośredniego zatrudnienia przez pracodawce po okresie próbnym.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV wraz z załączoną zgodą na przetwarzanie danych osobowych.

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Praca zmianowa: 3 zmiany