Operator wózka widłowego

Operator wózka widłowego (16 oglądane)

Strzelce Opolskie
16 listopada 2016

Agencja Pośrednictwa Pracy Plus Kadra figuruje w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 1676/3. Jesteśmy innowacyjną firmą którą tworzy doświadczony i wyspecjalizowany zespół, cechuje nas przyjazne i profesjonalne podejście do naszych pracowników.

Obecnie dla naszego klienta poszukujemy pracowników na stanowisko: OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO-STRZELCE OPOLSKIE

OBOWIĄZKI:
– skanowanie produktów na paletach
– obsługa wózka widłowego- nie wymagamy doświadczenia!
– odpowiedzialność za dokumentacje magazynową związaną z rozładunkiem i załadunkiem towaru

WYMAGANIA:
– uprawnienia na wózki widłowe
– mile widziana umiejętność obsługi skanera
– odpowiedzialność i chęć do pracy
– gotowość do pracy na 3 zmiany

OFERUJEMY:
– pracę stałą w systemie trzyzmianowym
– pracę na pełny etat
– umowę o pracę tymczasową, po 6 msc. umowę o pracę
– możliwa praca w nadgodzinach
– premie do 500 zł brutto miesięcznie

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV wraz z załączoną zgodą na przetwarzanie danych osobowych poprzez portal.

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Agencja Pośrednictwa Pracy Plus Kadra
ul. Piłsudskiego 2, 50-049 Wrocław

Praca zmianowa: 3 zmiany

Zapewnienie zakwaterowania: Nie

Zapewnienie wyżywienia: Nie