Pakowacz/Pakowaczka - niemieckie warunki zatrudnienia

Pakowacz/Pakowaczka – niemieckie warunki zatrudnienia (53 oglądane)

Niemcy
8 października 2016

EURO LABORA nr certyfikatu 7061 dla swojego niemieckiego klienta poszukuje pracowników do pracy na stanowisko:

Pakowacz/Pakowaczka

Miejsce pracy: Niemcy – Hamburg

Zakres obowiązków:
– praca w branży tworzyw sztucznych (opakowania plastikowe)
– pakowanie gotowych produktów
– przepakowywanie
– przygotowywanie stanowiska pracy

Wymagania:
– gotowość do pracy w systemie zmianowym
– komunikatywna znajomość języka niemieckiego
– własny samochód (możliwość zabrania na kontrakt)
– mile widziane doświadczenie na w/w stanowisku

Oferujemy:
– niemieckie warunki zatrudnienia
– zakwaterowanie
– pełen pakiet socjalny

Zainteresowanych prosimy wysłać swoje CV – Życiorys z przebiegiem doświadczenia na adres mailowy niemcy@euro-labora.com W temacie e-maila proszę wpisać numer referencyjny: CNC/OP/DE/2016

Praca zmianowa: Nie

Osoba do kontaktu: Euro Labora

Kontaktowy numer telefonu: 324172056