Pilarz - drwal // Niemcy

Pilarz – drwal // Niemcy (17 oglądane)

Agencja Pośrednictwa Pracy SEMPRE Sp. z o. o.  poszukuje obecnie dla jednego ze swoich klientów

w Niemczech osobę na stanowisko:

Pilarz – drwal

Zakres obowiązków:

obsługa piły łańcuchowej

– cięcie drzew / gałęzi

– prace porządkowe w lesie

– przestrzeganie norm BHP

Oferujemy:

–  zatrudnienie bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy uwzględniające: ubezpieczenie społeczne, płacę ustaloną na warunkach niemieckich, stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

– ilość miejsc: 1

– miasto: Singen, Niemcy

– pracę od poniedziałku do piątku, ewentualnie soboty

– stawkę brutto 11 euro/godz. ( 1300-1500 euro/mc netto, 40-50 godz./tydz.)

– zapewnione zakwaterowanie, dopłacane przez pracodawcę w wysokości 100 euro

Wymagania:

– doświadczenie na stanowisku pilarza i drwala ew. pomocnika drwala

– umiejętność obsługi piły łańcuchowej

– komunikatywna znajomość języka niemieckiego

– własna odzież ochronno-robocza

– prawo jazdy kat. B oraz własny samochód

– umiejętność pracy w zespole

– mile widziana umiejętność wspinania się zgodnie z zasadami bezpieczeństwa

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie swojego CV w języku polskim lub niemieckim wraz ze świadectwami na adres umieszczony poniżej, podając w temacie stanowisko pracy.

E-Mail: rekrutacja@personalauspolen.eu

www.personalauspolen.eu

tel. 717242135/ 790707557

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami