Płatne PRAKTYKI w dziale produkcji odzieży/wzorcowni

Płatne PRAKTYKI w dziale produkcji odzieży/wzorcowni (24 oglądane)

93-106 Łódź
12 października 2016

Jeżeli chcesz razem z nami realizować niebanalne projekty modowe, wyślij swoje CV! U nas z pewnością nie będziesz się nudzić. Zdobędziesz wiedzę i będziesz czerpać z doświadczenia kreatorów mody z wieloletnim stażem. Sprawdź.

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy osób do sporządzania dokumentacji technicznej, prowadzenia rejestru dodatków i tkanin, organizacji zleceń, pomocy przy konstrukcji odzieży oraz innych zadań związanych z produkcją odzieży oraz pracą na wzorcowni.

Od kandydatów oczekujemy:

  • dobrej organizacji pracy własnej,
  • samodzielności w działaniu,
  • zaangażowania w wykonanie powierzonych zadań,
  • zainteresowania tematyką związaną z modą i projektowaniem odzieży,
  • zwracania uwagi na szczegóły.

Mile widziane:

  • umiejętność samodzielnego wykonania konstrukcji,
  • studenci kierunków: Tkanina i Ubiór, Wzornictwo, Konstrukcja Ubioru.
  • znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • płatne praktyki,
  • zdobycie praktycznego doświadczenia,
  • kontakt ze światem mody w przyjaznej atmosferze,
  • ciekawą i różnorodną pracę w zespole.

Ilość godzin w tygodniu: 40 lub mniej