Pomocnik / Pracownik pralni przemysłowej z językiem niemieckim

Pomocnik / Pracownik pralni przemysłowej z językiem niemieckim (30 oglądane)

Niemcy
4 października 2016

HR Navigator realizuje nieszablonowe i dopasowane do potrzeb Klienta usługi pracy tymczasowej, doradztwa personalnego oraz outsourcingu procesów w tym procesów kadrowo-płacowy.

HR Navigator to firma, która zrodziła się z pasji i chęci dzielenia się nią z innymi. Człowiek bez pasji, jest jak okręt, który nie wie dokąd zmierza. Pokażemy Ci kierunek na lepszą jakość pracy, bo praca i ludzie są dla nas najważniejszymi wartościami –  są naszą pasją.

Dla naszego Klienta, renomowanej pralni przemysłowej, poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Niemcy

OPIS STANOWISKA:

  • Sortowanie i składanie prania
  • Załadunek i obsługa maszyn piorących
  • Utrzymanie czystości i porządku na magazynie
  • Przygotowywanie prania do prasowania

WYMAGANIA:

  • Znajomość języka niemieckiego umożliwiająca komunikację
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane
  • Chęć do pracy, sumienność, rzetelność
  • Zdolności manualne i dobra sprawność fizyczna
  • Dyspozycyjność

OFERUJEMY:

  • Umowa o pracę tymczasową z możliwością stałego zatrudnienia u niemieckiego pracodawcy
  • Legalne zatrudnienie na terenie Niemiec (druk A1, karta EKUZ)
  • Stawka: 9,00 €/h (Landy zachodnie)
  • Opieka polskiego koordynatora na terenie Niemiec
  • Dodatkowe ubezpieczenie na terenie Niemiec
  • Zapewnione bezpłatne zakwaterowanie

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji:

– lub na adres mailowy: rekrutacja@hrnavigator.com.pl