Praca dla Kierowcy od zaraz

Praca dla Kierowcy od zaraz (38 oglądane)

Wrocław
25 października 2016

Agencja Pracy Koncepcja organizuje zatrudnienie w kraju i za granicą już od ponad 10 lat. Oferujemy legalne zatrudnienie u sprawdzonych pracodawców.

Z nami podejmiesz dobrą pracę.

Posiadamy Certyfikat wydany przez Marszałka Województwa Dolnośląskiego potwierdzający wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 1926.

OBECNIE POSZUKUJEMY KANDYDATÓW DO PRACY NA STANOWISKU:

KIEROWCA AUTOBUSU LINII MIEJSKICH I PODMIEJSKICH

Praca wykonywana będzie na rzecz firm DEUTSCHE BAHN I VAG jako klientów agencji pracy tymczasowej – naszego zaufanego i długoletniego partnera.

Miejsce pracy: Niemcy, Bawaria.

Oferujemy:

  • Pracę na pełny etat plus nadgodziny
  • Umowę o pracę z 6-miesięcznym okresem próbnym
  • Wynagrodzenie od  2050-2200 Euro brutto/miesiąc plus nadgodziny
  • Zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę, odpłatne
  • Opłacane składki ubezpieczeniowe i emerytalne
  • Płatny urlop
  • Wszystkie świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec
  • Wsparcie na każdym etapie rekrutacji, pomoc w sprawach organizacyjnych

Obowiązki:
  • Przewóz osób na trasach miejskich i podmiejskich
  • Sprzedaż biletów
  • Kontrola pojazdu przed każdym przejazdem

Wymagania:

  • Dobra znajomość języka niemieckiego umożliwiająca swobodną komunikację, znajomość języka będzie weryfikowana podczas rozmowy telefonicznej
  • Prawo jazdy kat. D
  • Niekaralność
  • Doświadczenie w pracy jako kierowca kat. D

Numer referencyjny: 1A-PN-DEb

Praca zmianowa: Nie

Data rozpoczęcia pracy: od zaraz

Osoba do kontaktu: Jerzy

Kontaktowy numer telefonu: 71 343 80 73