Praca przy kwiatach w szklarniach

Praca przy kwiatach w szklarniach (56 oglądane)

Dla naszego klienta zagranicą poszukujemy:

Praca przy kwiatach (szklarnie)
(zgłoszenie par i grup również jest możliwe)

Miejsce pracy: Holandia

MILE WIDZIANE KOBIETY

Opis stanowiska pracy:

Częścią Twoich codziennych zajęć będzie pakowanie, sadzenie, pielęgnacja i sortowanie kwiatów. Jesteś zmotywowany do wykonywania swoich obowiązków najlepiej, jak potrafisz.

Nasze oczekiwania:

  • dyspozycyjność,

  • motywacja do pracy

  • w przypadku mężczyzn komunikatywna znajomość języka angielskiego – warunek konieczny

Oferujemy:

  • pełne pokrycie kosztów wyjazdu do Holandii,

  • pracę na pełny etat,

  • ubezpieczenie zdrowotne,

  • regularne cotygodniowe wypłaty,

  • zakwaterowanie we w pełni wyposażonych domach i mieszkaniach – meble, naczynia, WiFi itd.,

  • dojazdy do pracy firmowym samochodem lub rowerem,

  • opiekę polskich koordynatorów,

  • pomoc w uzyskaniu numeru Sofi oraz założeniu konta holenderskiego.

Zainteresowany? Wyślij CV na adres info@up-recruitment.pl w tytule wpisując nazwę stanowiska. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Więcej informacji na www.up-recruitment.pl oraz naszym funpage’u na Facebooku: http://www.facebook.com/up.recruitment.polska

Praca zmianowa: Nie

Zapewnienie zakwaterowania: Tak

Zapewnienie wyżywienia: Nie