Praca w magazynie

Praca w magazynie (51 oglądane)

Tilburg
23 listopada 2016

T&S Group to Agencja Pośrednictwa Pracy z wieloletnim doświadczeniem (posiada certyfikat: KRAZ 3745).Firma specjalizuje się w pośrednictwie pracy za granicą, głównie na terenie Holandii, a jej centrala mieści się w Opolu. To znany i ceniony lider na holenderskim rynku pracy.

Opis stanowiska:

praca w magazynie sklepu internetowego zajmującego się sprzedażą m. in. ubrań, kosmetyków, zabawek, książek

pakowanie i przepakowywanie z palet do skrzynek różnego rodzaju produktów

zbieranie zamówień

kontrola jakości towarów

pomoc przy rozładunku ciężarówek

Wymagania:

komunikatywna znajomość języka angielskiego

prawo jazdy kat. B. mile widziane

gotowość podjęcia pracy w nadgodzinach

 Oferujemy:

pracę w renomowanej firmie z możliwością rozwoju zawodowego

możliwość długoterminowej współpracy

dobre wynagrodzenie z perspektywą podwyżki

pracę w miłej i przyjaznej atmosferze

możliwość odpłatnego korzystania z zaproponowanego przez Agencję Pracy w Holandii: zakwaterowania, ubezpieczenia oraz transportu lokalnego

opiekę polskich rezydentów

Praca w dni wolne: Nie

Praca zmianowa: Nie

Zapewnienie zakwaterowania: Tak

Zapewnienie wyżywienia: Nie

Osoba do kontaktu: Aneta

Kontaktowy numer telefonu: 77 456 16 05