Pracownik magazynowy

Pracownik magazynowy (25 oglądane)

Dobre Miasto
9 listopada 2016

Grupa Work Service świadczy kompleksowe usługi zarządzania personelem oraz doboru i rekrutacji pracowników od ponad 10 lat. Jesteśmy niekwestionowanym liderem w branży Human Resources w Polsce. Opieramy swoje działania na wieloletnim doświadczeniu i wykorzystaniu nowoczesnych narzędzi pracy. Działamy na terenie całej Polski poprzez sieć 25 biur i 150 mobilnych doradców personalnych. Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010.

W związku z projektem rekrutacyjnym dla naszego Klienta,
poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Pracownik Magazynowy

Miejsce pracy: Dobre Miasto GWARANTUJEMY DOJAZD

Zadania na stanowisku:
• uczestniczenie w rozładunku i układaniu towarów w magazynie(sprzęt RTV, AGD)
• pomoc przy inwentaryzacji
• praca fizyczna

Wymagania:
• Zdolności manualne
• Predyspozycje do pracy fizycznej
• Mile widziane doświadczenie w pracy w magazynie
• Rzetelności i dokładności w wykonywaniu zadań
• Sumienności i odpowiedzialności
• Niekaralność
• Gotowość do pracy w systemie zmianowym

Oferujemy:
• Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie ze składkami ZUS
• Stawkę 14,60zł. brutto/h (dzień), 15,60 brutto zł./h (noc)
• Praca w systemie zmianowym ( 6-14; 14-22; 22-6)
• Podstawę

Wymiar etatu: Pełny etat

Ilość godzin w tygodniu: 40

Praca w dni wolne: Nie

Praca zmianowa: 3 zmiany

Zapewnienie zakwaterowania: Nie

Zapewnienie wyżywienia: Nie

Data rozpoczęcia pracy: Od zaraz

Kontaktowy numer telefonu: 508 000 873