Pracownik magazynu

Pracownik magazynu (99 oglądane)

Pszczyna, ul. Korczaka 5
13 maja 2016

Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A. to notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie firma będąca jednym z największych przetwórców mięsa czerwonego w Polsce. To nowoczesny producent wyrobów wędliniarskich i mięsa konfekcjonowanego, który dostarcza swoje produkty do największych sieci handlowych w kraju. Podstawę oferty firmy stanowią najwyższej jakości kiełbasy, kabanosy, szynki, wędzonki i wędliny plasterkowane.

ZM Henryk Kania S.A z siedzibą w Pszczynie w związku z rozwojem działu poszukują pracowników na stanowiska:

PRACOWNIK MAGAZYNU

Zadania:

– załadunek  towaru zgodnie z zamówieniem;
– kompleksowe prace związane z obsługą magazynu (wystawianie dokumentów magazynowych, dbanie o właściwe zatowarowanie magazynu )
– dbanie o porządek i higienę na stanowisku pracy,

Wymagania:
– wykształcenie średnie,
– uprawnienia na wózek widłowy – będą miłym atutem,
– książeczka sanitarno – epidemiologiczna (warunek konieczny),
– doświadczenie w pracy magazynowej co najmniej 1 rok(mile widziane)
– umiejętność dobrej organizacji pracy, odpowiedzialność, rzetelność.

Oferujemy:
– pracę w systemie trzyzmianowym,
– dobre warunki pracy,
– stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

Zainteresowanych prosimy o składanie aplikacji na podany kontakt:
e-mail: rekrutacja@zmkania.pl
Informacji telefonicznych można uzyskać pod numerem telefonu: 32 210 32 47 w.217

Praca zmianowa: Nie

OFERTA WYGASŁA