Pracownik produkcji

Pracownik produkcji (27 oglądane)

Olsztyn
9 listopada 2016

Grupa Work Service świadczy kompleksowe usługi zarządzania personelem oraz doboru i rekrutacji pracowników od ponad 10 lat. Jesteśmy niekwestionowanym liderem w branży Human Resources w Polsce. Opieramy swoje działania na wieloletnim doświadczeniu i wykorzystaniu nowoczesnych narzędzi pracy. Działamy na terenie całej Polski poprzez sieć 25 biur i 150 mobilnych doradców personalnych. Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010.
W związku z projektem rekrutacyjnym dla naszego Klienta z branży farmaceutycznej,
poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Pakowacz/pracownik produkcji
Miejsce pracy: Dywity

Zadania na stanowisku:
• Praca przy pakowaniu leków przy linii produkcyjnej
• Załadunek paczek
• Utrzymanie czystości i porządku na stanowisku pracy
• Przestrzeganie dyscypliny produkcyjnej oraz zasad dotyczących jakości

Wymagania:
• Wykształcenie minimum średnie
• Doświadczenie zawodowe w pracy przy produkcji lub jako pracownik magazynowy (mile widziane)
• Umiejętność pracy w grupie
• Gotowość do pracy w systemie zmianowym (6-14, 14-22)
• Aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych
• Mile widziany ukończony kurs na Operatora wózka widłowego

Oferujemy:
• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• Możliwość pracy w nowocześnie zarządzanej organizacji
• Możliwość rozwoju własnych kompetencji oraz doświadczenia zawodowego
• Możliwość awansu zawodowego
• Pracę w systemie 2-zmianowym
• Zdobycie cennego doświadczenia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Prosimy o przesłanie CV na wskazany adres e-mail lub kontakt telefoniczny w godzinach 8-16

Wymiar etatu: Pełny etat

Ilość godzin w tygodniu: 40

Praca w dni wolne: Nie

Praca zmianowa: 2 zmiany

Zapewnienie zakwaterowania: Nie

Zapewnienie wyżywienia: Nie

Data rozpoczęcia pracy: Od zaraz

Kontaktowy numer telefonu: 508 000 873