Pracownik produkcji - praca dla kobiet

Pracownik produkcji – praca dla kobiet (74 oglądane)

Gdziekolwiek
7 listopada 2016

Firma Ascari Poland obecnie poszukuje kobiet na stanowisko:

Monter wiązek elektrycznych

Miejsce pracy: Brno/Czechy

WYMAGANIA:
  • Zręczność manualna
  • Rozróżnianie kolorów
  • Staranność, odpowiedzialność i punktualność
  • Chęć pracowania w regularnym systemie zmianowym po 12 godzin
    (2 dni pracy na rannej zmianie – 1 dzień wolny od pracy, 2 dni pracy na nocnej zmianie – 3 dni wolne dni od pracy)
  • Gotowość do zmiany miejsca zamieszkania – wyjazdu do miejsca pracy
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • montaż drobnych elementów instalacji elektrycznej zgodnie z instrukcją
  • Kontrola przeprowadzonych czynności
  • przygotowywanie i docinanie przewodów do montażu
  • Kontrola techniczna wykonywanych wiązek
  • Kontrola używanych surowców, komponentów i materiałów w celu niedopuszczenia do powstania wadliwego produktu.
OFERUJEMY:
  • pracę od zaraz
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • darmowe zakwaterowanie w pensjonacie
  • 55% dofinansowanie posiłków
  • 13 pensję
  • czyste i pozbawione stresu miejsce pracy

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV i załączenie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”

Praca w dni wolne: Tak

Praca zmianowa: 2 zmiany

Zapewnienie zakwaterowania: Tak