Programista Python

Programista Python (30 oglądane)

Polska
22 listopada 2016

Fundacja IT poszukuje programisty języka Python do długofalowej współpracy przy jednym z prestiżowych ogólnoświatowych projektów.

Charakterystyka kandydata:

Poszukujemy pasjonata programowania, który doskonale zna język Python oraz posiada bardzo dobrą znajomość języka angielskiego w piśmie. Idealnie jeśli kandydat posiada również doświadczenie dydaktyczne.

Opis stanowiska:

Praca polega na tworzeniu materiałów szkoleniowych i egzaminacyjnych w języku angielskim, stąd też konieczna jest zarówno lekkość pióra, umiejętności dydaktyczne, jak i świetna znajomość języka Python.

Oferujemy przede wszystkim:

– Przewidywane wynagrodzenie: 32.000 PLN

– Pracę przy prestiżowym międzynarodowym projekcie

– Elastyczny czas pracy (praca zdalna)

– Darmowe egzaminy certyfikacyjne

Prosimy o przesłanie CV w języku angielskim wraz ze szczegółowym opisem doświadczenia dydaktycznego i zrealizowanymi projektami w języku Python na adres email office@fundacja.it.

Wynagrodzenie: 32.000 PLN

Praca zmianowa: Nie

Data rozpoczęcia pracy: asap