Przedstawiciel handlowy

Przedstawiciel handlowy (32 oglądane)

zagnańsk
12 października 2016

Zadania na stanowisku:
– Pozyskiwanie nowych klientów.
– Realizacja strategii handlowej w określonym regionie,
– Utrzymywanie i rozwijanie kontaktów z klientami,
– Realizacja wyznaczonych planów sprzedażowych,

Wymagania:
– Doświadczenie na podobnym stanowisku,
– wykształcenie min. Średnie,
– wysoka kultura osobista, komunikatywność i umiejętność nawiązywania relacji z klientami,
– Chęć pozyskiwania nowych umiejętności – w tym technik sprzedaży oraz umiejętności negocjacyjnych,
– nastawienie na realizację celów,
– Posiadać umiejętność planowania i organizowania pracy własnej,
– prawo jazdy kat. B,
– posiadać wiedzę z branży alkoholowej

Zapewniamy:
Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku (Hurtownia Napojów Alkoholowych),
Niezbędne narzędzia pracy, w tym samochód służbowy, telefon,
Możliwość rozwoju kompetencji zawodowych poprzez udział w profesjonalnych szkoleniach sprzedażowych.

Osoby zainteresowane bardzo proszę o wysyłanie CV na adres mailowy. Proszę w tytule wiadomości zaznaczyć „Praca-Przedstawiciel Handlowy”

Wymiar etatu: pełen

Praca w dni wolne: Nie

Praca zmianowa: Nie

Zapewnienie zakwaterowania: Nie

Zapewnienie wyżywienia: Nie

Data rozpoczęcia pracy: 20-10-2016

Osoba do kontaktu: Biuro

Kontaktowy numer telefonu: 791310333