Recepjonistka / Recepcjonista

Recepjonistka / Recepcjonista (42 oglądane)

Poledno
20 października 2016

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na stanowisku Recepcjonisty będzie odpowiedzialna za zapewnienie wysokiej jakości usług świadczonych przez Hotel Poledno, profesjonalną bieżącą obsługę Gościa, zagwarantowanie prawidłowego przebiegu pobytu Gościa w hotelu.

   Kwalifikacje: doświadczenie w pracy na stanowisku recepcjonisty/recepcjonistki w hotelu, bardzo dobra znajomość języka angielskiego, wysoka kultura osobista, otwartość i łatwość w nawiązywaniu kontaktów, silna motywacja, samodzielność, odpowiedzialność, umiejętność organizacji pracy, znajomość pakietu MS Office, mile widziana znajomość drugiego języka obcego, znajomość systemu S4H będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

interesującą i pełną wyzwań pracę w zgranym zespole,   innowacyjny pakiet szkoleniowo-rozwojowy, możliwości dalszego rozwoju zawodowego w branży hotelarskiej, atrakcyjne wynagrodzenie,

Praca zmianowa: 2 zmiany

Data rozpoczęcia pracy: Listopad

Osoba do kontaktu: dyrektor@poledno.pl