Sezonowa praca Anglia przy zbiorach żonkili bez znajomości języka Newquay 7 funta skrzynka

Sezonowa praca Anglia przy zbiorach żonkili bez znajomości języka Newquay 7 funta skrzynka (19 oglądane)

Penzance Wielka Brytania
30 listopada 2016

Dam sezonową pracę w Anglii dla Polaków bez znajomości języka angielskiego. Zatrudnienie w Newquay od zaraz przy zbiorach kwiatów. Zatrudnienie do kwietnia z możliwością przedłużenia.
Stanowisko: Pracownik sezonowy
Wynagrodzenie: na akord

Zadania:
Praca polowa przy zbiorach żonkili. Pracownicy zbierają kwiaty ręcznie i pakują je do skrzynek. Praca odbywa się niezależnie od pogody.

Oferujemy:
– wynagrodzenie uzależnione od zbioru 7 funta za skrzynke
– szybkie przeszkolenie
– legalną pracę od stycznia 2017
– zatrudnienie do kwietnia 2017

Wymagania:
– odpowiedzialność, punktualność, samodyscyplina, zaangażowanie
– kandydaci bez nałogów
– ogólne dobre zdrowie fizyczne i ruchowe
– sprawne dłonie, zdrowy kręgosłup
– szybkie wykonywanie zadań

Praca w dni wolne: Nie

Praca zmianowa: Nie

Zapewnienie zakwaterowania: Tak

Data rozpoczęcia pracy: styczeń 2017

Osoba do kontaktu: +48 784955180

Kontaktowy numer telefonu: +48 784955180