Specjalista ds. analiz i raportów

Specjalista ds. analiz i raportów (42 oglądane)

Ineva Services Limited S.K.A. jest dynamicznie rozwijającą się, nowoczesną firmą z branży nowoczesnych technologii IT. Specjalizujemy się w projektowaniu rozwiązań E-Commerce, doradztwie w zakresie systemów IT, oraz szytych na miarę projektów webowych. Tworzymy spójne, wielofunkcyjne aplikacje pozwalające na optymalne wykorzystanie zasobów. Wśród naszych stałych Klientów spotkać można firmy działające na rynku polskim, ale i takie o zasięgu międzynarodowym.

W związku z dynamicznym rozwojem firma Ineva Services Limited zatrudni osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: OPOLE (praca stacjonarna w siedzibie firmy)

Opis stanowiska:

Nieustannie się rozwijamy i stale poszerzamy swój zespół projektowy, dlatego szukamy ambitnych ludzi, którzy nie boją się wyzwań i chcą rozwijać swoje umiejętności w naszej firmie. Główne zadania osoby zatrudnionej na stanowisku Specjalista ds. analiz i raportów to:

  • Opracowywanie wzorów raportów i analiz na potrzeby wewnętrzne firmy
  • Współpraca przy tworzeniu narzędzi do generowania raportów
  • Przygotowywanie raportów zgodnych z zapotrzebowaniem poszczególnych działów firmy
  • Analiza i interpretacja przygotowywanych raportów
  • Budżetowanie projektów
  • Rozliczanie efektywności projektów
  • Wsparcie działu księgowości

Wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe (analiza finansowa, finanse i rachunkowość, ekonometria, controlling)
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Doskonała umiejętność obsługi MS Excel
  • Umiejętność przygotowania raportów oraz interpretacji i prezentacji ich wyników
  • Umiejętność analitycznego myślenia i wyciągania wniosków
  • Dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Udział w realizacji ciekawych i ambitnych projektów firmowych
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Elastyczny czas pracy
  • Samodzielność projektową zależną od umiejętności
  • Możliwości rozwoju zależne od zaangażowania i efektów pracy
  • Współpracę z doświadczonym zespołem, umożliwiającą wymianę doświadczeń i pogłębianie wiedzy

Praca zmianowa: Nie

Kontaktowy numer telefonu: 696-901-125