Specjalista ds. obsługi klienta w lombardzie „Cash Point”

Specjalista ds. obsługi klienta w lombardzie „Cash Point” (25 oglądane)

lublin
9 listopada 2016

Dynamicznie rozwijająca się sieć lombardów „Cash Point” (www.cashpoints.com.pl) poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku „Specjalista ds. obsługi klienta” w dwóch punktach na terenie Lublina – przy ulicy Lipowej oraz Lubartowskiej.

Oferujemy stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, wysokie zarobki, system szkoleń, możliwość rozwoju, pracę w zgranym, młodym zespole, ramowe godziny pracy.

Zakres obowiązków:

– wycena wartości przedmiotów, udzielanie pożyczek pod zastaw i bez zastawu, wymiana walut obcych, obsługa programu, sprzedaż stacjonarna i internetowa, dbanie o ład i porządek placówki.

Od przyszłych pracowników oczekujemy:

– doświadczenia pracy w lombardzie – minimum 1 rok,

– znajomości środowiska Windows, programów Office, Excel oraz portali ogłoszeniowych,

– wykształcenia minimum średniego,

– dyspozycyjności,

– zaangażowania w rozwój firmy,

– samodzielności w działaniu,

– odpowiedzialności,

– kultury osobistej,

– pozytywnego nastawienia.

Dodatkowym atutem będzie doświadczenie pracy w kantorze, znajomość języka rosyjskiego lub ukraińskiego oraz znajomość rynku RTV/AGD.

CV wraz ze zdjęciem, zawierające klauzulę o ochronie danych osobowych, prosimy przesyłać w formacie PDF na adres e-mail:  PLLO_002@cashpoints.com.pl.

Wynagrodzenie: 19 zl bruto

Praca w dni wolne: Tak