Specjalista ds. obsługi kontraktów/zarządzania budową

Specjalista ds. obsługi kontraktów/zarządzania budową (40 oglądane)

Rzeszów
18 października 2016

SYNERTE Sp. z o.o. z siedzibą w Rzeszowie, świadcząca usługi w zakresie instalacji przemysłowej i automatyki poszukuje Pracowników do pracy na stanowisko:

Specjalista ds. obsługi kontraktów/zarządzania budową z bardzo dobrą znajomością języka niemieckiego.

Miejsce wykonywania pracy: Budowy zagraniczne i krajowe

Główne zadania i obowiązki:

– reprezentowanie firmy w kontaktach z klientem

– prowadzenie uzgodnień z klientem dotyczących zakresu prac

– koordynowanie i nadzór prac montażowych instalacji technologicznych i konstrukcji stalowych

Oczekiwania:

– dobra znajomość języka niemieckiego

– samodzielność w działaniu i inicjatywa

– gotowość do częstych wyjazdów służbowych

– umiejętności komunikacyjne i interpersonalne

Oferujemy:

– zatrudnienie na umowę o pracę na bardzo dobrych warunkach

– możliwość uczestnictwa w międzynarodowych projektach inwestycyjnych

– bezpłatne zakwaterowanie i transport

– możliwość rozwoju zawodowego

Jeżeli jesteś zainteresowany(na) naszą ofertą prześlij swoje dokumenty w postaci CV na adres e-mail.

Prosimy o dopisanie klauzuli:
Wyrażam zgodzę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)