Technolog

Technolog (22 oglądane)

Jawornik
24 listopada 2016

TECHNOLOG

Opis stanowiska:

• sporządzanie i nadzorowanie dokumentacji technologicznej,
• planowanie i nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesu technologicznego,
• opracowywanie i wdrażanie nowych technologii,
• analiza problemów produkcyjnych,
• czynne uczestniczenie w procesie doskonalenia technologii produkcji.

Wymagania:

• wykształcenie wyższe (technologia chemiczna),
• minimum dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
• umiejętność planowania i projektowania przebiegu procesów technologicznych,
• umiejętność analizy potrzeb klienta w celu opracowania technologii wytwarzania,
• umiejętność tworzenia dokumentacji technologicznej,
• kreatywność i samodzielność działania.

Oferujemy:

• stabilne warunki zatrudnienia w ramach o umowę o pracę,
• pracę w nowocześnie zarządzanej organizacji,
• możliwość rozwoju kompetencji zawodowych,
• możliwość uczestniczenia w szkoleniach dokształcających,
• wynagrodzenie adekwatne do realizowanych zadań,
• atrakcyjny system premiowania,
• świadczenia z ZFŚS.

Kontakt:

Fcase Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Spółka Komandytowo Akcyjna
Jawornik 360
32-400 Myślenice
numer telefonu – 123926509
www.fcase.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).

Praca w dni wolne: Nie

Praca zmianowa: Nie

Zapewnienie zakwaterowania: Nie

Zapewnienie wyżywienia: Nie

Data rozpoczęcia pracy: 01.12.2016

Osoba do kontaktu: Marta Brzozowska-Bujas

Kontaktowy numer telefonu: 123926509

Przetwarzanie danych osobowych: Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).