Technolog Odzieży

Technolog Odzieży (28 oglądane)

93-106 Łódź
12 października 2016

Jeżeli wiesz co to jest stębnówka, czym się różni reglan od rękawa kimonowego oraz chcesz się sprawdzić realizując razem z nami niebanalne projekty modowe dla światowych marek, wyślij swoje CV! U nas z pewnością nie będziesz się nudzić. Zdobędziesz wiedzę i będziesz czerpać z doświadczenia kreatorów mody z wieloletnim stażem.

Opis stanowiska pracy

Przyjmowanie zamówień od biura obsługi klienta, uzgadnianie zamówień (materiały, dodatki, terminy), opracowywanie karty modelu oraz technologii szycia, przygotowywanie dokumentacji technicznej i zleceń, ewidencja ilościowo-jakościowa wykonanych usług.

Twoje obowiązki:

  • współpraca z projektantami i konstruktorami w zakresie konstrukcji odzieży,
  • opracowywanie karty modelu,
  • prace związane z przygotowaniem modelu do odszycia wzorcowego,
  • monitorowanie pracy krawców,
  • wykonywanie komentarzy do wzorów,
  • akceptacja wzorów do produkcji,
  • katalogowanie i archiwizacja tworzonych przez zespół projektowy wzorów.

Czego od kandydatów oczekujemy:

  • znajomości zasad kroju i szycia,
  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
  • znajomości konstrukcji odzieży,
  • dobrej znajomości języka angielskiego
  • umiejętności pracy w zespole,
  • dobrej organizacji pracy, zaangażowania w wykonanie powierzonych zadań,
  • umiejętności podejmowania samodzielnych decyzji,
  • wykształcenia min. średniego o profilu odzieżowym (technik odzieży, konstruktor),
  • zwracania uwagi na szczegóły i rzetelności,
  • umiejętności obsługi komputera,

Mile widziane:

  • wykształcenie z zakresu technologii odzieżowej,
  • absolwenci kierunków: Odzieżownictwo, Technologia Odzieży, Tkanina i Ubiór, Wzornictwo, Konstrukcja Ubioru.
  • znajomość programu Gemini lub podobnego programu do konstrukcji odzieży

Oferujemy:

  • stałą pracę na pełny etat w rozwijającej się firmie,
  • umowę o pracę,
  • kontakt ze światem mody, współpraca z projektantami i topowymi markami z branży fashion, sprawdź
  • zdobycie praktycznego doświadczenia,
  • praca w przyjaznej atmosferze,
  • ciekawą i różnorodną pracę w zespole.

Wymiar etatu: pełny

Ilość godzin w tygodniu: 40

Praca zmianowa: Nie

Data rozpoczęcia pracy: od zaraz

Przetwarzanie danych osobowych: Prosimy o dopisanie klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz.U Nr 133 poz. 883).„