Ubojowiec trzody wołowej i wieprzowej

Ubojowiec trzody wołowej i wieprzowej (21 oglądane)

Agencja Pośrednictwa Pracy SEMPRE Sp. z o. o.  poszukuje obecnie dla jednego ze swoich klientów

w Niemczech osób na stanowisko:

Zakres obowiązków:

– praca przy uboju wołowym i wieprzowym

Oferujemy:

– zatrudnienie u niemieckiego pracodawcy  uwzględniające: ubezpieczenie społeczne, płacę ustaloną na warunkach niemieckich, stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

– ilość miejsc pracy: 18

– miejsca pracy: Bamberg, Hof lub Norymbergia (Bawaria,  Niemcy)

– pracę na czas nieokreślony na pełny etat  (5 – 6 dni w tygodniu, ok. 40 – 50 godz./tydz.)

– wynagrodzenie w wysokości  9,00 euro brutto/h (zarobek miesięczny netto ok. 1400 euro)

– zakwaterowanie zapewnione (koszt: 150 euro miesięcznie)

Wymagania:

– prawo jazdy kat. B oraz własny samochód (mile widziane)

– wymagane udokumentowane doświadczenie przy uboju wieprzowym lub wołowym na taśmie produkcyjnej, które gwarantuje rutynową i szybką pracę

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie swojego CV w języku polskim lub niemieckim wraz ze świadectwami na adres umieszczony poniżej, podając w temacie stanowisko pracy.

E-Mail: rekrutacja@personalauspolen.eu

www.personalauspolen.eu

tel. 717242135/ 790707557

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.