Zatrudnimy w Niemczech ELEKTRYKÓW

Zatrudnimy w Niemczech ELEKTRYKÓW (19 oglądane)

Agencja Pośrednictwa Pracy SEMPRE Sp. z o. o.  poszukuje obecnie dla  swoich klientów

w Niemczech:

Elektryków (zarówno budowlanych, jak i przemysłowych)

Zakres obowiązków:

– instalacje elektryczne

– okablowywanie szaf

– montaż gniazdek, przełączników

– inne typowe prace elektryczne

Oferujemy:
– zatrudnienie u niemieckiego pracodawcy  uwzględniające: ubezpieczenie społeczne, płacę ustaloną na warunkach niemieckich, stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

– atrakcyjne wynagrodzenie + diety

– zakwaterowanie lub pomoc w jego znalezieniu

 – możliwość rozwoju zawodowego

Wymagania:

– znajomość  języka niemieckiego co najmniej w stopniu komunikatywnym (wymóg konieczny!)

– prawo jazdy kat. B i własny samochód (mile widziane)

– wykształcenie kierunkowe, min. zawodowe

– doświadczenie na ww. stanowisku

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie swojego CV w języku polskim lub niemieckim wraz z dokumentami potwierdzającymi kwalifikacje zawodowe na adres umieszczony poniżej, podając w temacie stanowisko pracy.

E-Mail: rekrutacja@personalauspolen.eu

www.personalauspolen.eu

tel. 717242135/ 790707557

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.